شرایط و قوانین اعطای نمایندگی

شبکه اعتباری باران سال‌هاست درزمینه فروش اقساطی کالا به کارمندان دولتی و نیمه‌دولتی در قبال اخذ گواهی کسر از حقوق فعالیت دارد.

در حال حاضر نیز فروشگاه بزرگ اینترنتی بارش‌مارکت کلیه مایحتاج زندگی هم‌وطنان را به‌صورت اقساطی عرضه می‌نماید و کلیه مستمری‌بگیران وبازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی امکان خرید اقساطی از این مجموعه بزرگ را دارند.

اینک برای توسعه این کسب‌وکار، ایجاد شبکه جامع نمایندگی، در سراسر کشور در دستور کار قرار گرفته است و از واجدین شرایط برای همکاری در این مجموعه دعوت به عمل می‌آید.

مشتریان فعلی بیش از ۴ میلیون نفر هستند که به‌زودی به ۷ میلیون نفر افزایش خواهد یافت.

زیرساخت‌های نرم‌افزاری پیشرفته‌ای برای فروش اقساطی وجود دارد و جهت توسعه کار، نماینده می‌تواند به‌سادگی با سازمان‌های مختلف وارد مذاکره و قرارداد شود.

مراکز مختلف تأمین و فروش کالا و خدمات هم می‌توانند با راهنمایی نماینده، به‌راحتی محصولات و خدمات خود را در این شبکه بزرگ ارائه کنند.

ارائه طرح‌های نوین بازاریابی و فروش، ارائه نرم‌افزار پیشرفته باشگاه مشتریان و اقدام به گسترش شبکه‌های فروش در محدوده فعالیتِ نماینده، اقدام باارزشی است که می‌توان این شبکه‌های کوچک را به شبکه بزرگ اعتباری باران متصل کرد.

خرید عمده اعتباری کالا برای کسب‌وکارهای کوچک در شبکه اعتباری باران ازامتیازات مهم نمایندگان است.

کیف پول‌های مختلف، دسترسی به داشبوردهای مختلفِ مدیریتی و نظارتی و مالی در نرم‌افزار باران تعبیه شده که نماینده می‌تواند ضمن فعالیت اقتصادی به‌صورت مداوم از عملکرد خود و سازمان‌ها و شرکای تجاری مطلع شده و گزارش‌های مختلف، مخصوصاً گزارش متنوع مالی و تسهیم دریافت کند.